Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Kolejna porażka

• autor: Prezes, 2013-11-09 23:41

W sobotę 9 listopada o 13.30 spotkały się ze sobą zespoły Odry Miasteczko i Orła Miedary. Zwyciężyli 4:1 gospodarze, którzy już do przerwy prowadzili 2:0. Miedary rozpoczęły mecz z dużym animuszem, ale to Odra dzięki swoim szybkim napastnikom wygrała mecz.

Miedary rozpoczęły od ataków, ale pierwszą bramkę zdobyło Miasteczko w 13 minucie za sprawą Łukasza Grędy. Drugą bramkę dla Miasteczka zdobył w 33 minucie Denis Taszek i taki rezultat utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie kolejną bramkę w 53 minucie strzelił Łukasz Gręda, podwyższając tym samym wynik na 3:0. Honorową bramkę dla Orła zdobył w 69 minucie Adrian Rzepecki. Ostatecznie jednak wynik na 4:1 dla Miasteczka ustalił, znany z występów w Miedarach, Adam Kurkowski.