Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Kolejny trudny mecz

• autor: Prezes, 2014-08-24 16:11

W 3 kolejce rozgrywek bytomskiej A-klasy nasza drużyna po raz pierwszy zagrała mecz na swoim boisku, a przeciwnikiem była drużyna Piasta Ożarowice. Zespół ten w ubiegłym sezonie zajął 5 miejsce w rozgrywkach A-klasy, a w tym sezonie miał na koncie 3 punkty po zwycięstwie z Nadzieją Bytom i porażce z LKS Żyglin.

W pierwszej połowie znaczną przewagę osiągnął nasz zespół, ale to Piast miał dwie najlepsze okazje do zdobycia bramki. Jedną sytuację znakomicie nogami obronił Piotr Marczak, a w drugiej piłka została wybita z linii bramkowej. Druga połowa to w dalszym ciągu ataki Orła, po których stwarzaliśmy sobie dobre okazje do zdobycia bramki. Już na początku 2 połowy gola mógł zdobyć Adrian Rzepecki, ale nie trafił w bramkę. Kolejną znakomitą okazję miał Karol Kajda, ale będąc sam przed bramkarzem i mając już piłkę na głowie posłał ją tuż obok prawego słupka bramki Pisata. Wreszcie jednak w 67 minucie Adrian Rzepecki przedarł się prawą stroną w pole karne Piasta, wycofał piłkę do Pawła Daszkiewicz, który uderzeniem tuż pod poprzeczkę dał naszej drużynie prowadzenie 1:0, które jak się później okazało wystarczyło do zwycięstwa. Warto jeszcze dodać, że goście kończyli mecz w 10, po dwóch żółtych kartkach dla Mateusza Gubały.