Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Pogrom w meczu na szczycie

• autor: Prezes, 2014-10-25 20:52

Dziś w Miedarach odbywał się tak zwany mecz o 6 punktów, bo przyjechała do nas druga drużyna tabeli. Nasi zawodnicy strzelanie rozpoczęli w 12 minucie, a bramkę zdobył Karol Kajda. Unia Świerklaniec też czasami dochodziła do swoich sytuacji i w jednej z nich pojedynek sam na sam z ich napastnikiem wygrał Piotr Marczak. Orzeł jednak zdołał odpowiedzieć w najlepszy możliwy sposób, a wiec bramką na 2:0. Rzut wolny wywalczył Adrian Rzepecki, a bezpośrednim strzałem do bramki gości popisał się Karol Kajda. Taki wynik utrzymał się też do końca pierwszej połowy.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch rzutów wolnych dla naszych przeciwników. Pierwszego w znakomitym stylu obronił Piotr Marczak. Przy drugim uderzeniu dał się już jednak pokonać, a gola zdobył Krzysztof Kucharczyk. Wtedy wydawało się, że Unia zaatakuje jeszcze mocniej chcąc zdobyć wyrównującą bramkę. Jednak nic takiego nie nastąpiło, bo to nasz zespół w odstępie 4 minut (między 53, a 56 minutą) zdobył 3 bramki. Najpierw kolejny rzut wolny wykorzystał Karol Kajda, potem po kapitalnej zespołowej akcji na 4:1 podwyższył Marcin Zorychta, a 5 bramkę w zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym strzelił Dariusz Daszkiewicz. Rozmiary porażki strzałem z dystansu zmniejszyć chciał Marcin Stec (gol na 5:2), ale to znowu dobrze podziałało na naszą drużynę, bo zdobyła kolejne dwie bramki. Swoją 4 bramkę strzelił Karol Kajda, a Unię dobił Adrian Rzepecki. Na końcu jeszcze sytuację sam na sam zmarnował Adrian Rzepecki i sędzia zakończył spotkanie, a nasi zawodnicy mogli się cieszyć po kolejnym zwycięstwie.