Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Wynik lepszy niż gra

• autor: Prezes, 2014-11-02 20:29

W 14 kolejce nasz zespół musiał wygrać bez względu na wszystko. Po przyjeździe na mecz okazało się, że naszym największym przeciwnikiem może być boisko, które było fatalne. Potem okazało się, że nasze obawy się potwierdziły, bo pierwsza bramka dla Rodła padła w 12 minucie i zdobyła go jedna z kęp w naszym polu karnym. Piłka po strzale Mateusza Harazińskiego leciała po ziemi, ale tuż przed naszym bramkarzem odbiła się do góry i przelobowała Piotra Marczaka. Mimo tego, że nasi zawodnicy byli piłkarsko lepsi, to jednak na takiej murawie bardzo trudno było to udowodnić. Orzeł cały czas jednak gościł pod bramką Rodła i wyrównującego gola zdobył Dariusz Daszkiewicz po dużym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy.

W drugiej połowie nasz zespół chciał jak najszybciej wyjść na prowadzenie, ale zamiast tego bramkę stracił. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola głową na 2:1 strzelił Tomasz Nowicki. Orzeł zareagował jednak dobrze i szybko, bo po chwili faulowany w polu karnym gospodarzy został Karol Kajda i sam poszkodowany wykorzystał tą jedenastkę. Nasi zawodnicy dalej kontynuowali oblężenie bramki zespołu Rodła, ale robili to bardzo nieskutecznie i w pewnym sensie "bili głową w mur". Gospodarze natomiast cały czas starali się kontratakować wybijając długie piłki i licząc na dojście do nich przez swoich napastników. Trzeba jednak przyznać, że parę razy te ataki im się udały i Rodło miało swoje okazje, między innymi raz trafili w słupek. Do naszego zespołu szczęście uśmiechnęło się jednak w 88 minucie, kiedy to po kolejnym zamieszaniu w polu karnym, do piłki doszedł Kamil Guncel i wepchnął ją do bramki gospodarzy. Do końca już nic ciekawego się nie wydarzyło i nasz zespół dowiózł zwycięstwo do końca. Jednak największym zmartwieniem po tym meczu jest 4 żółta kartka dla Pawła Daszkiewicza, która wyklucza naszego czołowego zawodnika z udziału w bardzo ważnym meczu z Żyglinem, który odbędzie się już za tydzień w sobotę o godzinie 13.00. Wszystkich serdecznie na niego zapraszamy.