Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Tylko remis

• autor: Prezes, 2015-04-19 20:09

Mecz z Boruszowicami był powrotem niektórych zawodników na tak zwane stare śmieci, bo w zespole Olimpii występowały osoby już kiedyś z Miedarami związane, a trenerem tego zespołu jest nasz były zawodnik Arkadiusz Kołton. Spotkanie to rozpoczęło się dla naszego zespołu najgorzej jak mogło, bo już po 6 minutach przegrywaliśmy 2:0, a dwie bramki zdobył nasz były gracz, a więc Marcin Swat. Asystę przy jego drugiej bramce zaliczył Janusz Barański, też znany z występów w Miedarach. Orzeł kontakt złapał w 10 minucie. Po rzucie rożnym dla Olimpii, Miedary wyszły z kontratakiem. Ładnym prostopadłym podaniem popisał się Sebastian Wójcik, a sytuację sam na sam wykorzystał Karol Kajda. Orzeł zaczął nacierać coraz bardziej, ale to Olimpia strzeliła 3 gola, a uczynił to Sebastian Świerc. Miedary po raz kolejny złapały kontakt w 28 minucie. Po rzucie wolnym piłkę do bramki z bliskiej odległości wepchnął Dariusz Daszkiewicz. Wynikiem 2:3 zakończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa to nieustanne ataki Orła Miedary, przerywane dosyć ostrą, ale konsekwentną grą zespołu z Boruszowic. Bramka na 3:3 padła po sprytnie rozegranym rzucie wolnym. Piłkę dograł powracający po kontuzji Damian Cziba, a gola strzałem z pola karnego zdobył Paweł Daszkiewicz. Niestety na strzelenie zwycięskiej bramki czegoś zabrakło. Remis ten z pewnością jest większym sukcesem Olimpii Boruszowice niż naszego zespołu, ale cieszyć może to, że nasza drużyna zdołała się podnieść po dwóch szybkich ciosach na początku meczu.