Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Końcowe kroki w stronę awansu

• autor: Prezes, 2015-06-07 16:04

W sobotę nasz zespół chciał postawić kolejny krok w stronę awansu i wygrać z Czarnymi Sucha Góra. Pogoda zdecydowanie nie pomagała obydwu zespołem w dobrej grze. Było bardzo gorąco i dlatego trudno było zawodnikom biegać. W pierwszej połowie nasza drużyna zdecydowanie dominowała, ale ekipa gości bardzo dobrze się broniła, a do tego sprzyjało jej szczęście, gdy po strzale głową Grzegorza Sokolika piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Czarnych. Po kolejnym w tym meczu rzucie rożnym nasz zespół wreszcie dopiął swego. W 38 minucie piłkę dośrodkował Karol Kajda, a ładną główką popisał się Paweł Daszkiewicz. Z wynikiem 1:0 dla Orła oba zespołu udały się na przerwę.

Druga połowa rozpoczęła się od nieporozumienia w naszych szeregach obronnych i dlatego w sytuacji sam na sam z Piotrem Marczakiem znalazł się napastnik Czarnych, ale na nasze szczęście trafił on tylko w słupek. Naszemu zespołowi udało się podwyższyć wynik w 53 minucie za sprawą Marcina Zorychty. 11 minut później 3 bramkę w tym meczu strzelił Karol Kajda po pięknym prostopadłym dograniu od Michała Ciocha. Wynik tego meczu mógł być jeszcze dużo wyższy, ale nasza drużyna zmarnowała bardzo dużo okazji. Po końcowym gwizdku nasz zespół mógł się cieszyć, bo do awansu naszej drużynie wystarczy remis w następnym meczu.