Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

A po meczu znowu był bal!

• autor: Prezes, 2015-06-22 20:33

Mecz z już zdegradowanym Rodłem Górniki miał być dla naszego zespołu tylko spacerkiem i rzeczywiście tak było. Już po 12 minutach było 4:0 dla naszego zespołu. Bramki zdobywali kolejno Karol Kajda, Marcin Zorychta, Damian Cziba i Karol Kajda. W tym momencie było wiadomo, że wynik tego meczu może być iście hokejowy. Bramki jednak przestały padać z taką częstotliwością, jak na początku meczu. Na kolejne trafienie trzeba było poczekać do końcówki pierwszej połowy. Wtedy to w 41 minucie piątą bramkę tego meczu strzelił Sebastian Wójcik, a minutę później podwyższył Karol Kajda. Wynikiem 6:0 zakończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa w dalszym ciągu toczyła się pod nasze dyktando, ale bramką udowodnić udało się to dopiero w 70 minucie, kiedy jeden z zawodników Rodła pokonał własnego bramkarza. 8 bramka padła cztery minuty później, a byłą dziełem Karola Kajdy. Dzieła zniszczenia dopełnił w 82 minucie ten sam zawodnik strzelając swoją piątą bramkę w tym meczu.
Po meczu nasz zespół zagrał jeszcze krótkie spotkanie z drużyną złażoną z trampkarzy zespołu UKS Orzeł Miedary. Po wypełnieniu wszystkich swoich "obowiązków" tego dnia, zawodnicy mogli udać się na festyn podczas którego świętowano powrót naszego zespołu do ligi okręgowej. W czasie tej uroczystości dokonano również podsumowania występów wszystkich zespołów Orła Miedary występujących w różnych kategoriach wiekowych.