Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Udana inauguracja

• autor: Prezes, 2015-08-09 10:52

W sobotę nasz zespół inaugurował rozgrywki ligi okręgowej sezonu 2015/2016. Naszym pierwszym przeciwnikiem miała być drużyna ŁKS Łagiewniki, ale w jego miejsce zagrał Sokół Orzech, który dzięki rezygnacji Łagiewnik uniknął degradacji. Mecz rozpoczął się o godzinie 17.00 w dosyć dużym upale, który utrudniał dobrą i płynną grę. Do przerwy Orzeł prowadził 1:0, a bramkę strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Karol Kajda. Wcześniej jeszcze Mateusz Urbańczyk trafił w poprzeczkę. Śmiało można stwierdzić, ze pierwsza połowa toczyła się pod wyraźne dyktando naszego zespołu. Jedyną groźną sytuację Orzech stworzył sobie w 45 minucie. Zdobył wtedy nawet bramkę, ale nie została one uznana ze względu na pozycję spaloną jej strzelca.

W drugiej połowie nasza drużyna starała się strzelić drugą bramkę, aby uspokoić trochę grę. Udało się to w 52 minucie. Ładną trójkową akcję przeprowadzili Sebastian Wójcik, Marcin Zorychta i Marcel Panak. Piękną asystę zanotował ten drugi, a gola strzelił ten trzeci. Orzech bramkę kontaktową strzelił w 76 minucie. W polu karnym faulował Dawid Kaczmarek, a rzut karny wykorzystał Mateusz Praski. W tym momencie Sokół poczuł możliwość wywiezienia punktów z Miedar i zaczął atakować większymi siłami. Jednak w 84 minucie 3 bramkę dla naszego zespołu strzelił Kamil Guncel i w tym momencie stało się już pewne, który zespół zapisze sobie 3 punkty na swoim koncie. Czwartą bramkę po ładnej asyście Mariusza Schymczyka strzelił Karol Kajda. Po tym meczu na pewno humory mogły dopisywać, bo Orzeł bardzo udanie zainaugurował nowy sezon.
Orzeł Miedary:
16. Masarczyk Adrian
17. Stępień Mirosław
10. Daszkiewicz Paweł
4. Gruszczyński Krzysztof kapitan ??ta kartka  kontuzja 62" 3. Guncel Kamil bramka