Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Udany wyjazd

• autor: Prezes, 2015-08-16 16:11

W sobotę nasz zespół czekał pierwszy wyjazdowy pojedynek w tym sezonie i od razu do zespołu, który w ubiegłym sezonie zajął 3 miejsce. Na miejscu okazało się, że warunki do gry są idealne. Dobra pogoda, przynajmniej w porównaniu do zeszłotygodniowych upałów oraz bardzo dobrze przygotowane boisko miało sprzyjać dobrej grze. Nasz zespół zaczął najlepiej jak tylko mógł. Już w 2 minucie było 1:0. Rzut wolny po faulu na samym sobie idealnie wykonał Karol Kajda. Na 2:0 podwyższył również Karol Kajda, który wykorzystał sytuację sam na sam po dobrym dograniu głową od Sebastiana Wójcika. Wynikiem takim zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie wynik się nie zmienił, chociaż oglądaliśmy 3 strzały w poprzeczkę: jeden w wykonaniu gospodarzy, a 2 razy w obramowanie bramki trafił Sebastian Wójcik. Trzeba uczciwie przyznać, że ekipa gospodarzy pokazała się w tym meczu z niezłej strony. Próbowali ładnie grać z pierwszej piłki, ale z akcjami dochodzili do naszego pola karnego i później brakowało już pomysłu na ich wykończenie, albo bardzo dobrze interweniowali nasi obrońcy.