Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Kolejny wygrany turniej

• autor: Prezes, 2015-11-29 17:02

W sobotę nasz zespół pojechał na halowy turniej piłkarski RUCH CUP do Lublińca. Organizatorem tego turnieju był zespół Ruchu Kochanowice. Wzięło w nim udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół trafił do Grupy A. W pierwszym meczu Orzeł pokonał Ruch Kochanowice A 6:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali Karol Kajda 3, Paweł Daszkiewicz 2 i Sebastian Wójcik. W drugim meczu pokonaliśmy 5:0 drużynę Nitronu Krupski Młyn i już po 2 meczach mieliśmy zapewniony awans do półfinału. W trzecim meczu z Unią Kalety walczyliśmy o wygranie grupy. Remis 1:1 pozwolił nam zająć 1 miejsce w grupie A.

W półfinale mierzyliśmy się z zespołem Odry Miasteczko Śląskie. Mimo dużej przewagi w pierwszej połowie do końca jej trwania utrzymał się remis 1:1. Swoją przewagę nasz zespół potwierdził w drugiej połowie kończąc mecz zwycięstwem 3:1. W finale naszym przeciwnikiem był Płomień Kuźnica Marianowa. Była to drużyna, która po drodze do finału wygrała wszystkie swoje mecze. Mimo tego finał był bardzo jednostronnym widowiskiem, które Orzeł pewnie wygrał 5:1 i zdobył kolejne halowe trofeum do swojej kolekcji. Po turnieju przyznano jeszcze indywidualne nagrody. Najlepszym strzelcem turnieju został Karol Kajda, strzelec 11 goli w tym turnieju. Jedynym problemem naszego zespołu po tych zawodach jest, nie wiadomo jeszcze jak poważna kontuzja Mirosława Stępnia.