Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Zwycięstwo w wyrównanym meczu

• autor: Prezes, 2017-04-26 20:05

Mecz z Łagiszą, był spotkaniem 2 zespołów z górnej części tabeli. Jak pokazał czas był to mecz wyrównany. Jednak do przerwy to nasz zespół prowadził 1:0. W polu karnym Łagiszy faulowany był Sebastian Wójcik, a karnego pewnie wykorzystał Karol Kajda. Po przerwie drużyna chciała strzelać kolejne bramki. Pierwszego gola w tej części meczu strzelił Dariusz Daszkiewicz, który przeprowadził piękną solową akcję, wymienił podanie z Arturem Filipiakiem i płaskim strzałem pokonał Marka Rejmunda. Chwilę potem pogoda się zdecydowanie pogorszyła i wskutek tej sytuacji padła jedna z najdziwniejszych bramek. Piłkę w pole karne wrzucał Karol Kajda, a bardzo mocny podmuch wiatru zmylił bramkarza gości i wepchnął piłkę do siatki.

Czwartą bramkę strzelił Bartosz Polis, który zamknął dobre, płaskie dośrodkowanie Sebastiana Wójcika. Łagisza zdołała odpowiedzieć tylko bramką honorową zdobytą przez zawsze groźnego Damiana Kocha. Mimo iż, wynik tego meczu sugeruje, że było to łatwe zwycięstwo naszej drużyny, to jednak jest to złudne. Goście postawili nam twarde warunki i bardzo dobrze poczynali sobie w środkowej strefie boiska. Przyznać  należy jednocześnie, że nasze zwycięstwo na pewno nie było przypadkowe, ani niezasłużone.