Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Pełna dominacja

• autor: Prezes, 2017-05-12 19:46

Mecz z Miechowicami był jednocześnie zakończeniem długiego okresu bez meczy naszej drużyny, ale z drugiej strony rozpoczynał serię meczy co 3 dni. Dlatego też ważne było żeby tę serię dobrze zacząć i mecz ten rozpoczął się najlepiej jak mógł, bo już po 11 minutach nasz zespół prowadził 2:0. Najpierw gola po ładnej akcji całej drużyny strzelił Artur Filipiak, a potem Dariusz Daszkiewicz przejął piłkę w okolicach pola karnego i ładnym, płaskim strzale tuż przy słupku zdobył 2 bramkę. Trzecią bramkę po znakomitym strzale z dystansu zdobył Karol Kajda. Gospodarze w tej części meczu zagrozili nam tylko chwilowo, kiedy wywalczyli trzy rzuty rożne pod rząd, ale to właściwie wszystko na co było ich tego dnia stać. Mecz do przerwy był już właściwie rozstrzygnięty.

Po przerwie nasza drużyna starała się tylko kontrolować przebieg tego spotkania, a gdy nadejdzie okazja strzelić kolejne bramki. Okazja najlepsza z możliwych nadarzyła się w 76 minucie, kiedy rzut karny egzekwował Karol Kajda. Nasz najlepszy strzelec się nie pomylił i pewnie pokonał Michała Ochałka. Do końca meczu już nic się nie zdarzyło i nasz zespół mając mecz pod pełną kontrolą pewnie zdobył 3 punkty.