Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Pierwsza porażka

• autor: Prezes, 2017-05-29 21:40

Mecz z Żyglinem ze względu na historię tych spotkań zapowiadał się na bardzo ciekawe widowisko. Spotkanie to rozpoczęło się jednak w najgorszy możliwy sposób, gdyż już w 6 minucie dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystał napastnik gości Dawid Miszok. Tego dnia zresztą ten zawodnik był bardzo aktywny. Kolejnego gola w tej części meczu także zaliczyli gospodarze kiedy to do odbitej przez naszego bramkarza piłki dopadł Oskar Daniel i podwyższył na 2:0. Mimo naszych prób wynik do przerwy już się nie zmienił.

Druga połowa rozpoczyna się od naszego zdecydowanego natarcia. Gospodarze jednak przechwycili piłkę i zagrali długie podanie do swojego napastnika. Nasz obrońca Krzysztof Gruszczyński źle wybił piłkę i dopadł do niej Dawid Miszok, który skończył tę akcję celnym strzałem. Naszemu zespołowi udało się odpowiedzieć 2 minuty później. Sędzia podyktował rzut karny po faulu na Sebastianie Wójciku. Do piłki podszedł Paweł Daszkiewicz i wykorzystał tę jedenastkę. Po chwili powinien być podyktowany kolejny rzut karny dla naszej drużyny. W polu karnym Żyglina faulowany był Krzysztof Gruszczyński, ale sędzia uznał, że cała sytuacja miała miejsce przed polem karnym i nakazał wykonać tylko rzut wolny, który nasz zespół nie zdołał wykorzystać. Ostatnia bramka dla Żyglina padła w 73 minucie za sprawą Piotra Bryły. Nasza drużyna odpowiedziała po 2 minutach, a gol był dziełem Dariusza Daszkiewicza, który przymierzył z dystansu nie do obrony. Potem do końca żadna bramka już nie padła i to gospodarze zgarnęli 3 punkty. Na pewno po meczu trzeba pogratulować LKS-owi, bo widać było, że są ekipą bardziej zdeterminowaną i potrzebującą punktów. My z kolei mogliśmy się pochwalić bardzo długą serią meczów bez porażki, która w końcu musiała się skończyć.