Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Powrót na tarczy

• autor: Prezes, 2017-10-29 18:14

Nasz zespół już od 7 tygodni nie potrafi zaznać smaku zwycięstwa, dlatego też do Łaz jechała przerwać tą niechlubną serię. Przeciwnik był wysoko w tabeli, ale to było bez znaczenia, bo teraz jeżeli chcemy skończyć sezon w górnej połowie tabeli to trzeba wygrywać z każdym. Mecz zaczął się od pełnej naszej kontroli. Przez pierwsze 30 minut gospodarze praktycznie nie opuszczali swojej połowy. Jednak udokumentowaniem tej przewagi była tylko jedna bramka z 16 minuty. Z lewej strony piłkę na 16 metr wycofał Dariusz Daszkiewicz, a tam nadbiegający Karol Banaś plasowanym strzałem umieścił ją w siatce. Łazowianka odpowiedziała w 39 minucie przy dużym naszym błędzie. Piotr Wolny uderzał z rzutu wolnego z okolic 25 metra praktycznie w środek bramki, a Szymon Słania przepuścił ten strzał. Z wynikiem 1:1 obydwa zespoły udały się na przerwę, ale to nasza drużyna była zdecydowanie bardziej niezadowolona z takiego rezultatu.

Druga połowa była już bardziej wyrównana niż pierwsza, ale to nasz zespół miał częściej piłkę i cały czas starał się kreować grę. Piłka jednakże cały czas nie potrafiła znaleźć drogi do bramki Łazowianki. Za to w 81 minucie znalazła drogę do naszej. Do długiej piłki przy linii końcowej dopadł Adrian Piżuch i wykorzystując zbyt dalekie wyjście naszego bramkarza strzelił bez przyjęcia tuż przy bliższym słupku. Nasza drużyna ruszyła do odrabiania strat i nadziała się na kontratak gospodarzy. Po naszym rzucie rożnym piłka trafiła na skrzydło, skąd została dograna w środek pola karnego. Tam przejął ją Adrian Piżuch i mierzonym strzałem podwyższył na 3:1. Po tej bramce emocje się skończyły i było wiadomo, że kolejny raz w tym sezonie będzie nas czekał smutny powrót do domu.