Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Porażka u lidera

• autor: Prezes, 2018-05-06 20:47

W sobotę czekał nas wyjazd na trudny teren, czyli do lidera rozgrywek. I od początku było widać, że gospodarze chcą i potrafią grać w piłkę, szczególnie w drugiej linii poczynali sobie bardzo dobrze. Właśnie  pierwszą bramkę zdobyli zawodnicy z Dąbrowy Górniczej po długiej akcji w środku boiska. W końcu piłka została dograna do środka pola karnego, a tam niepilnowany Paweł Cygnar umieścił ją w bramce. Jednobramkowym prowadzeniem Unii zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie udało nam się wyrównać po celnej główce Mateusza Bujaka, który wykorzystał dogranie z rzutu rożnego. Po pewnym czasie znowu to gospodarze wyszli na prowadzenie. Wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Maciej Kruczek znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnym strzałem między nogami pokonał Marka Mośnego. Po chwili Unia podwyższyła prowadzenie. Podanie Sebastiana Stefańskiego wykorzystał Łukasz Wierzba, który w sytuacji 1 na 1 przelobował naszego bramkarza. Bramkę kontaktową dla naszego zespołu strzelił w 77 minucie Mateusz Bujak, który znowu popisał się celną główką, a w pole karne piłkę wrzucał Dawid Kaczmarek. W końcówce to nasza drużyna mocniej zaatakowała starając się zdobyć chociaż punkt w tym meczu, ale żadna z prób nie zakończyła się powodzeniem i ostatecznie przegraliśmy 3:2. Mimo tej porażki na pewno zostawiliśmy dobre wrażenie i wynik ten wstydu naszemu zespołowi nie przynosi.