Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Hokejowe zwycięstwo

• autor: Prezes, 2018-06-04 15:22

Mecz z Piastem był rewanżem za pechową jesienną porażkę w Ożarowicach. Wszystko rozpoczęło się idealnie już w 4 minucie. Wtedy to prowadzenie naszej drużynie dał Piotr Konieczny. Goście jednak wyrównali w 26 minucie. Pomiędzy 30, a 39 minutą padły dla naszego zespołu 3 bramki. Zdobywali je kolejno Paweł Daszkiewicz, Mirosław Stępień i Maciej Polis. Kiedy wydawało się, że wynikiem 4:1 skończy się pierwsza połowa, to wtedy kolejny raz dał o sobie znać otwarty charakter tego meczu. Najpierw gola dla Piasta strzelił Kamil Frączek, a w pierwszej naszej akcji po wznowieniu gry mieliśmy rzut karny po faulu na Mirosławie Stępniu. Pewnym egzekutorem tej jedenastki był Dariusz Daszkiewicz, który tym samym rozpoczął swoje strzelanie, które kontynuował w 2 połowie.

Tam najpierw podwyższył na 6:2 w 49 minucie. Na tą bramkę goście jednak odpowiedzieli w 51 minucie za sprawą Piotra Kocota. Swojego hat-tricka Dariusz Daszkiewicz skompletował w 57 minucie. W obydwu tych bramkach bardzo dobrymi asystami popisał się Piotr Konieczny. Ostatnią bramkę nasz zespół strzelił w 60 minucie za sprawą Dawida Mroza, który zamknął akcję Pawła Daszkiewicza i strzelał do pustej bramki. Mecz był praktycznie od początku do końca pod naszą pełną dominacją i można było odnieść wrażenie, że gdyby trzeba było wygrać wyżej, to nasza drużyna też dałaby radę.