Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Znowu 5:3

• autor: Prezes, 2018-08-21 21:51

W Bobrownikach nasza drużyna grała 3 mecz z rzędu z 3 kolejnym beniaminkiem. Pierwsza bramka padła w 11 minucie z rzutu karnego podyktowanego za faul na Piotrze Kococie. Pewnym egzekutorem tej jedenastki był Karol Kajda. Druga bramka to także dzieło Karola Kajdy, który przymierzył idealnie w okienko bramki strzeżonej przez Przemysława Wyciska. W 32 minucie było już 3:0 kiedy w polu karnym przebił się Piotr Kocot i w sytuacji sam na sam zdobył gola. Gospodarze złapali kontakt w 37 minucie. Wtedy to idealnie rzut wolny wykonał Manuel Chwolik.

W drugiej połowie padły dla nas kolejne bramki. Najpierw w 70 minucie na raty sytuację sam na sam wykończył Dawid Miszok, a po 2 minutach Karol Kajda pięknym wolejem skompletował hat-tricka. W międzyczasie był jeszcze rzut karny dla naszej ekipy. Kolejny raz w polu karnym faulowany był Piotr Kocot, ale tym razem Przemysław Wycisk wyczuł intencje Karola Kajdy i obronił jego strzał. Przy wyniku 5:1 wydawało się, że nic nam już nie grozi i trzeba tylko dograć te zawody. Jednak nic bardziej mylnego. Najpierw celną główką zaskoczyła Marka Mośnego Aleksander Mużyłowski i zdobył tym samym bramkę samobójczą. Po chwili sędzie podyktował dyskusyjny rzut karny po rzekomej ręce Dawida Kaczmarka, a pewnym jego egzekutorem był Manuel Chwolik. Jako, że historia lubi się powtarzać to przy wyniku 5:3 było wiadomo, że nic już się nie zmieni, bo w tym sezonie w każdym naszym meczu pada dokładnie taki rezultat.