Statystyki przedmeczowe »

Aktualności

Wygrana z Zagłębiem

• autor: Prezes, 2018-09-20 17:10

Przed meczem z rezerwami Zagłębia istniały pewne obawy, czy zostaną oni zasileni zawodnikami z pierwszej drużyny, która na co dzień rywalizuje w Ekstarklasie. Okazało się, że nic takiego nie miało miejsca, aczkolwiek zawodnicy, którzy tego dnia grali i tak prezentowali dosyć wysoki poziom. Pierwsza połowa przyniosła parę składnych akcji zarówno gości jak i naszego zespołu, ale nikt nie potrafił zdobyć bramki.

W drugiej połowie to nasz zespól pierwszy zdobył gola. Z rzutu wolnego dośrodkowała Dawid Mróz, a gola głową strzelił Mateusz Bujak. Po chwili jest już 2:0. Ładną zespołową akcję celnym strzałem kończy Karol Kajda. Nie minęło 10 minut, nasza drużyna odpowiada kolejnym trafieniem. W polu karnym gości faulowany jest Piotr Kocot, a bezwzględnym egzekutorem rzutu karnego jest Karol Kajda, który po kolejnych 4 minutach kompletuje hat-tricka. Wtedy do głosu zaczęli dochodzić zagłębiacy. Najpierw rzut karny na gola zamienia Tomasz Pietrzyk, a potem drugą bramkę po ładnym strzale z dystansu zdobywa Adrian Krajewski. Wtedy wydawało się, ze może się powtórzyć historia z poprzedniego meczu Zagłębia z Źródłem Kropmołów, kiedy to także przegrywali już 4:0, a ostatecznie skończyło się remisem 4:4. Tym razem jednak było ineczej, bo w 88 minucie Dariusz Daszkiewicz strzelił 5 gola dla nas i tym samy zakończył nadzieje gości an korzystny rezultat. Wynik ten na pewno ciesz, bo mecz mimo wysokiego naszego zwycięstwa nie należał do łatwych i młoda drużyna Zagłębia postawiła nam wysoko poprzeczkę.